مسابقه اینستاگرام

بدون شک برگزاری مسابقه هدفمند در هر پیج اینستاگرامی موجب رشد پیج و افزایش فالوور می شود که در نتیجه باعث افزایش مشتری و دیده شدن محصول شما و نهایتا فروش بیشتر خواهد شد. در ادامه در مورد چگونگی انجام قرعه کشی به همراه معرفی ابزارهای موجود با ما همراه باشید.
هر مسابقه می تواند قوانین  مختص به خود را داشته باشد. مثلا در یک پیج تعداد کامنت و تگ کردن دوستان به همراه لایک کردن پیج های اسپانسر مهم است ولی در یک پیج تنها لایک کردن پست مورد نظر کفایت می کند و کسی که این کار را انجام می دهد واجد شرایط شرکت در مسابقه می شود.
قرعه کشی اینستاگرام

قرعه کشی اینستاگرام

نکته مهم در انجام هر مسابقه، بحث خروجی کامنت ها و قرعه کشی با توجه به قوانین مسابقه هست. که انجام این کار نسبت به زیاد بودن تعداد فالوورها، کامنت ها و لایک ها می تواند کار سختی باشد.
مثلا برای پستی که نهایتا 1000 کامنت یا لایک داشته باشد انجام این کار ساده تر است نسبت به پستی که ممکن هست 200 هزار تا کامنت داشته باشد. هر چند در تعداد کامنت های پایین هم احتمال اشتباه انسانی آنقدر زیاد هست که تقریبا می شود گفت انجام این کار شدنی نیست.

استفاده از ابزارهای موجود

یک سری از سایت ها هستند مانند: getcombot ، exportcomments.com  ، MICROSOFT FLOWبرای انجام این کار که هر کدام محدودیت ها و ضعف های نسبت به خود را دارد. اما اگر تعداد کامنت ها قابل توجه نباشد، می شود از این ابزارهای رایگان استفاده کرد، که البته باید این نکته را هم در نظر داشت که اکثر این سرویس ها خروجی کامنت یا لایک در قالب فایل اکسل در اختیار شما قرار می دهند که اطلاعات خام محسوب می شود. یعنی اینکه شما باید روی آن اطلاعات با توجه به قوانین مسابقه، برنده ها را مشخص کنید که باز هم این کار در تعداد بالا به خاطر احتمال اشتباه توصیه نمی شود.

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام

تیم اوجا سافت به تازگی  در زمینه قرعه کشی کامنت اینستاگرام و قرعه کشی لایک ها و حتی فالوورها محصولی تولید کرده است که به سادگی و با دقت بالا با توجه به قوانینی که برای مسابقه خود قرار دادید اقدام به انتخاب برندگان مسابقه می کند. با توجه به اینکه یک گروه برنامه نویسی این محصول را پشتیبانی می کند، با استفاده از جدیدترین روش و تکنولوژی، تمام محدودیت های اینستاگرام در این زمینه را لحاظ کرده و بهترین و سریعترین نتیجه را به کاربر می دهد.

تفاوت روش اوجاسافت با نرم افزارهای قرعه کشی موجود

با توجه به اینکه قوانین برگزاری مسابقه برای همه پیج ها یکسان نیست. هر کسی قانون منحصر به فرد خود را دارد.
تیم اوجا سافت می تواند با بهره گیری از دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار خود، برندگان متناسب با قوانین مسابقه شما را استخراج کند. در صورت تمایل، حتی انجام قرعه کشی را هم می توانید به تیم اوجا سافت بسپارید تا با یک گرافیک مناسب در قالب عکس یا ویدئو در اختیار شما قرار داده تا در پیج خود قرار دهید.

نحوه سفارش

برای سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان به زودی با شما تماس خواهند گرفت.

 

لطفا جهت مشاوره یا استخراج نتیجه مسابقه اینستاگرامی خود فرم زیر را تکمیل کنید.