نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام

سایت قرعه کشی اینستاگرام ، استخراج لایک ،کامنت و فالوور

برنامه قرعه کشی اینستاگرام مناسب میتواند یکی از مهترین دغدغه های برگزاری یک مسابقه اینستاگرامی موفق باشد . لذا در این مقاله سعی داریم تا شما را با نرم افزار های قرعه کشی کامنت اینستاگرام  رایگان آشنا کنیم . نکته قابل توجه در اکثر این نرم افزار ها محدودیت هایی ست که برای آنها وجود دارد .

اکثر این نرم افزار ها اکثرا  در حد استخراج کامنت می باشند، اما بعضی از آنها پا فراتر نهاده و میتوان از آنها به عنوان نرم افزار منشن اینستاگرام یاد کرد.  یعنی علاوه بر استخراج کامنت، منشن ها را هم در خروجی لحاظ می کنند . با در نظر گرفتن این محدودیت های موجود  انتخاب یک نرم افزار کامل و با هزینه مناسب می تواند خیالتان را بابت یک مسابقه موفق راحت نماید . در ادامه علاوه بر معرفی نرم افزار های موجود ، خدماتی که گروه نرم افزاری اوجاسافت به شما جهت برگزاری قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی موفق ارایه نماید را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم .

 

راه های ارتباطی برای ثبت سفارش:

برای ثبت سفارش استخراج لایک ، کامنت و فالوور مسابقه اینستاگرامی از روش های زیر اقدام فرمایید !

 1. فرم ثبت سفارش در پایین صفحه
 2. پیج اینستاگرام گروه نرم افزاری اوجاسافت
 3. واتس آپ : 09380982461 ، 09357778697

 

قرعه کشی اینستاگرام

قرعه کشی اینستاگرام  به صورت هدفمند و حساب شده  در هر پیج اینستاگرامی می تواند موجب رشد پیج و افزایش فالوور  شود که در نتیجه باعث افزایش مشتری و دیده شدن محصول شما و نهایتا فروش بیشتر خواهد شد. در ادامه در مورد نحوه قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی به همراه معرفی ربات قرعه کشی اینستاگرام رایگان با ما همراه باشید.
هر مسابقه می تواند قوانین  مختص به خود را داشته باشد. مثلا در یک پیج تعداد کامنت و تگ کردن دوستان به همراه لایک کردن پیج های اسپانسر مهم است ولی در یک پیج تنها لایک کردن پست مورد نظر کفایت می کند و کسی که این کار را انجام می دهد واجد شرایط شرکت در مسابقه می شود.

نکته مهم در انجام هر مسابقه، بحث خروجی کامنت ها و قرعه کشی با توجه به قوانین مسابقه هست. که انجام این کار نسبت به زیاد بودن تعداد فالوورها، کامنت ها و لایک ها می تواند کار سختی باشد.
مثلا برای پستی که نهایتا 1000 کامنت یا لایک داشته باشد انجام این کار ساده تر است نسبت به پستی که ممکن است 200 هزار تا کامنت داشته باشد. هر چند در تعداد کامنت های پایین هم احتمال اشتباه انسانی آنقدر زیاد هست که تقریبا می شود گفت انجام این کار شدنی نیست.

برنامه قرعه کشی اینستاگرام

 

برنامه قرعه کشی اینستاگرام رایگان !

یک سری از سایت ها هستند مانند: getcombot ، export comments  ، MICROSOFT FLOW ، سایت کامنت پیکر برای انجام این کار که هر کدام محدودیت ها و ضعف های نسبت به خود را دارد. اما اگر تعداد کامنت ها قابل توجه نباشد، می شود از این ابزارهای رایگان استخراج نتایج  مسابقه اینستاگرامی استفاده کردکه البته باید این نکته را هم در نظر داشت که اکثر این سرویس ها خروجی کامنت یا لایک در قالب فایل اکسل در اختیار شما قرار می دهند که اطلاعات خام محسوب می شود. یعنی اینکه شما باید روی آن اطلاعات با توجه به قوانین مسابقه، برنده ها را مشخص کنید که باز هم این کار در تعداد بالا به خاطر احتمال اشتباه توصیه نمی شود.از طرفی دیگر ، تعرفه چنین نرم افزارهایی برای استخراج پس از پایان دوره آزمایشی به مراتب گرانتر از تعرفه ارایه شده توسط تیم اوجاسافت می باشد .

همچنین شما می توانید 100 کامنت پست مسابقه خود را از ما ، به صورت رایگان دریافت کنید

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام رایگان

ایده مسابقه اینستاگرامی اختصاصی خود را پیاده کنید

با توجه به اینکه قوانین برگزاری مسابقه برای همه پیج ها یکسان نیست. هر کسی قانون منحصر به فرد خود را دارد. اما معمولا یکی از روش های زیر به طور معمول به عنوان ایده مسابقه اینستاگرامی انتخاب می شود

 • قرعه کشی کامنت اینستاگرام
 • قرعه کشی لایک اینستاگرام
 • قرعه کشی فالوورهای اینستاگرام
 • قرعه کشی استوری اینستاگرام

تیم اوجا سافت می تواند با بهره گیری از دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار خود، برندگان را متناسب با قوانین مسابقه شما را استخراج کند. شما می توانید ایده های مسابقه اینستاگرامی خود را به تیم اوجا سافت اعلام نموده تا در اولین فرصت نرم افزار متناسب با ایده شما طراحی و پیاده سازی شود  .

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت

تیم اوجا سافت در زمینه قرعه کشی کامنت اینستاگرام و قرعه کشی لایک ها و فالوورها ربات استخراج ،تولید کرده است که به سادگی و با دقت بالا با توجه به قوانینی که برای مسابقه خود قرار دادید اقدام به استخراج و سپس انتخاب برندگان مسابقه می کند. با توجه به اینکه یک گروه برنامه نویسی این محصول را پشتیبانی می کند، همچنین  در توسعه این محصول  از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده شده و  تمام محدودیت های اینستاگرام در این زمینه  لحاظ شده است  لذا ، در  سریعترین زمان  نتیجه را به کاربر می دهد.

در نرم افزار ارایه شده توسط تیم فنی اوجاسافت انواع روش های زیر  پشتیبانی می گردد .

 • استخراج کامنت اینستاگرام ، comment
  • در این روش فایلی بابت دانلود کامنت های اینستاگرام در اکسل به شما تحویل داده خواهد شد .
 • استخراج لایک اینستاگرام ، like
  • در این روش فایلی بابت دانلود لایک های اینستاگرام در اکسل به شما تحویل داده خواهد شد.
 • استخراج فالوور پیج اینستاگرام  ، follower
  • در این روش فایلی بابت دانلود فالوور های اینستاگرام در اکسل به شما تحویل داده خواهد شد.
 • پیاده سازی ایده های اختصاصی مربوط به خودتان
  • جهت پیاده سازی ایده اختصاصی خود برای برگزاری مسابقه ، با تیم پشتیبانی اوجاسافت مشورت بگیرید !

راه های ارتباطی برای ثبت سفارش:

برای ثبت سفارش استخراج لایک ، کامنت و فالوور مسابقه اینستاگرامی از روش های زیر اقدام فرمایید !

 1. فرم ثبت سفارش در پایین صفحه
 2. پیج اینستاگرام گروه نرم افزاری اوجاسافت
 3. واتس آپ : 09380982461 ، 09357778697

تعرفه استخراج کامنت و لایک مسابقه اینستاگرام

تعداد لایک یا کامنت مبلغ (تومان)
1 تا 100 رایگان
100 تا 1000 6,000
1,001 تا 10,000 22,000
10,001 تا  50,000 32,000
50,001 100,000 75,000
100,001 تا 200,000 100,000
200,001  تا 300,000 125,000
300,001 تا 400,000 150,000
400,001 تا 500,000 200,000
بالاتر از 500,001 تماس بگیرید

برای اطلاع از پیاده سازی نرم افزار اختصاصی متناسب با ایده مسابقه اینستاگرامی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید .

 

ساخت کلیپ از مراحل قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی

در صورت تمایل، انجام قرعه کشی را می توانید به تیم اوجا سافت بسپارید تا با یک گرافیک مناسب در قالب عکس یا ویدئو در اختیار شما قرار داده تا در پیج خود قرار دهید. شما می توانید نمونه کلیپ های آماده شده برای مشتریان عزیز را در پیج رسمی اینستاگرام گروه نرم افزاری اوجاسافت در قسمت هایلایت مسابقه مشاهده نمایید.

نحوه ی ثبت سفارش

برای سفارش کافیست فرم زیر را تکمیل کنید. کارشناسان در اسرع وقت سفارش شما را بررسی نموده و در کمترین زمان ممکن خروجی مورد نظر به شما تحویل خواهند داد  . در صورت وجود هر گونه مشکل در ثبت در خواست خود می توانید ، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید .

 

  لطفا جهت مشاوره یا استخراج نتیجه مسابقه اینستاگرامی خود فرم زیر را تکمیل کنید.

  4 ديدگاه ها

  • سلام ، پس از ثبت درخواست قرعه کشی اینستاگرام چه اتفاقی می افته ؟ بهم خروجی اکسل میدین ؟

   • با سلام خدمت شما دوست عزیز
    پس از ثبت درخواست قرعه کشی اینستاگرام ، همکاران ما بلافاصله با شما ارتباط برقرار میکنند و جزییات مسابقه را از شما جویا می شوند . در مرحله اول برای شما بسته به قوانین مسابقه یک خروجی اکسل از کامنتهای اینستاگرام ، لایک های اینستاگرام ، فالوور های پیج ، بیشترین تگ یا منشن ، افرادی که برای مثال 20 پست آخر را لایک کرده اند ، کامنت گذاشته اند یا ترکیبی از موارد بالا به طوری که شرایط مسابقه شما پوشش داده شود آماده می شود . در صورت تمایل برای شما فیلم قرعه کشی ارسال می شود . همچنین اگر علاقمند باشید برای شما کلیپ یک کلیپ شکیل برای اعلام نتایج آماده میشود و در اختیار شما قرار میگیرد .

  • با سلام.

   من سایت های زیادی رو برای قرعه کشی دیدم. اما مسابقه من طوری هست که هیچکدوم از سایت هایی که دیدم نتونستند انجام بدن.

   قانون مسابقه من اینه که 10 پست آخر پیج مسابقه من حتما باید لایک شده باشد و پیج فالو شده باشد و حداقل 5 نفر زیر پست مسابقه تگ شده باشند. آیا نرم افزار شما همچین امکانی داره؟

   • سلام دوست عزیز.
    بله. چون قوانین مسابقات گاهی اوقات خیلی پیچیده می شود و با توجه به محدودیتی که در برخی مواقع در اینستاگرام پیش می آید، اعمال شرایط و قوانین مختلف گاهی اوقات نیاز به وقت و حوصله و همچنین دانش فنی بالایی نیاز دارد.

    ما با افتخار اعلام می کنیم که می توانیم قوانین پیچیده مسابقه شما را اعمال کنیم و خروجی متناسب را در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل بدهیم.

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.