قرعه کشی اینستاگرام با تست رایگان

قرعه کشی اینستاگرام با تست رایگان

قرعه کشی اینستاگرام

قرعه کشی اینستاگرام میتواند یکی از مهترین دغدغه های برگزاری یک مسابقه اینستاگرامی موفق باشد . لذا در این مقاله سعی داریم تا شما را با نرم افزار های قرعه کشی کامنت اینستاگرام رایگان آشنا کنیم . نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام راه حل مناسبی برای شمارش تعداد تگ یا منشن و حتی کامنت می باشد.

اکثر این نرم افزار ها در حد استخراج کامنت می باشند، اما بعضی از آنها پا فراتر نهاده و میتوان از آنها به عنوان نرم افزار منشن اینستاگرام یاد کرد. یعنی علاوه بر استخراج کامنت، منشن ها را هم در خروجی لحاظ می کنند .

ورود به سایت قرعه کشی

چرا باید از طریق سایت اوجاسافت قرعه کشی کنم؟

متاسفانه اکثر سایت های قرعه کشی ایرانی و خارجی به چند قانون ساده مسابقه بسنده کرده و قوانین پیچیده و ترکیبی مسابقه شما را پشتیبانی نمی کنند. مثلا کسی که 5 پست آخر مسابقه را لایک کرده و پیج مسابقه را هم فالو کرده باشد.

وب سایت اوجاسافت با امکانات متنوعی که برای انجام قرعه کشی در نظر گرفته، تقریبا تمامی قوانین مسابقه شما را شامل: فالو کردن پیج، بیشرین تگ، بیشترین کامنت، انتخاب رندوم و تصادفی از بین کامنت ها و لایک ها و یا ترکیبی از این موارد را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام داده و نتیجه را از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رساند.

با در نظر گرفتن محدودیت های موجود انتخاب یک نرم افزار کامل و با هزینه مناسب می تواند خیالتان را بابت یک مسابقه موفق راحت نماید . در ادامه علاوه بر معرفی نرم افزار های موجود ، خدماتی که گروه نرم افزاری اوجاسافت جهت برگزاری قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی موفق ارایه نماید را خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم .  

راه های ارتباطی برای ثبت سفارش:

برای ثبت سفارش استخراج لایک ، کامنت و فالوور مسابقه اینستاگرامی از روش های زیر اقدام فرمایید !

 1. برنامه قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت
 2. فرم ثبت سفارش در پایین صفحه
 3. پیج اینستاگرام گروه نرم افزاری اوجاسافت
 4. واتس آپ : 09380982461 ، 09357778697

مزیت انجام مسابقه اینستاگرم

مسابقه اینستاگرام به صورت هدفمند و حساب شده در هر پیج اینستاگرامی می تواند موجب رشد پیج و افزایش فالوور شود که در نتیجه باعث افزایش مشتری و دیده شدن محصول شما و نهایتا فروش بیشتر خواهد شد. در ادامه در مورد نحوه انجام قرعه کشی به همراه معرفی ربات قرعه کشی اینستاگرام رایگان با ما همراه باشید.

هر مسابقه می تواند قوانین مختص به خود را داشته باشد. مثلا در یک پیج تعداد کامنت و تگ کردن دوستان به همراه لایک کردن پیج های اسپانسر مهم است ولی در یک پیج تنها لایک کردن پست مورد نظر کفایت می کند و کسی که این کار را انجام می دهد واجد شرایط شرکت در مسابقه می شود. نکته مهم در انجام هر مسابقه، بحث خروجی کامنت ها و قرعه کشی با توجه به قوانین مسابقه است. که انجام این کار نسبت به زیاد بودن تعداد فالوورها، کامنت ها و لایک ها می تواند کار سختی باشد.

مثلا برای پستی که نهایتا 1000 کامنت یا لایک داشته باشد انجام این کار ساده تر است نسبت به پستی که ممکن است 200 هزار تا کامنت داشته باشد. هر چند در تعداد کامنت های پایین هم احتمال اشتباه انسانی آنقدر زیاد هست که تقریبا می شود گفت انجام این کار شدنی نیست.

برنامه قرعه کشی اینستاگرام

برنامه قرعه کشی اینستاگرام رایگان !

برنامه قرعه کشی اینستاگرام یکی از دغدغه های این روزهای برگزار کننده های مسابقات اینستاگرامی می باشد . اگر به دنبال سایت قرعه کشی اینستاگرام هستید احتمالا با سایت هایی که در ادامه معرفی میکنیم را شنیده اید . وب سایت هایی مانند: getcombot ، export comments ، MICROSOFT FLOW ، سایت کامنت پیکر که برای انجام این کار که هر کدام محدودیت ها و ضعف های نسبت به خود را دارد. اما اگر تعداد کامنت ها قابل توجه نباشد، می شود از این ابزارهای رایگان استخراج نتایج مسابقه اینستاگرامی استفاده کردکه البته باید این نکته را هم در نظر داشت که اکثر این سرویس ها خروجی کامنت یا لایک در قالب فایل اکسل در اختیار شما قرار می دهند که اطلاعات خام محسوب می شود.

یعنی اینکه شما باید روی آن اطلاعات با توجه به قوانین مسابقه، برنده ها را مشخص کنید که باز هم این کار در تعداد بالا به خاطر احتمال اشتباه توصیه نمی شود.از طرفی دیگر ، تعرفه چنین نرم افزارهایی برای استخراج پس از پایان دوره آزمایشی به مراتب گرانتر از تعرفه ارایه شده توسط تیم اوجاسافت می باشد . همچنین شما می توانید 100 کامنت پست مسابقه خود را از ما ، به صورت رایگان دریافت کنید.

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام رایگان

ایده مسابقه اینستاگرامی اختصاصی خود را پیاده کنید

با توجه به اینکه قوانین برگزاری مسابقه برای همه پیج ها یکسان نیست. هر کسی قانون منحصر به فرد خود را دارد. اما معمولا یکی از روش های زیر به طور معمول به عنوان ایده مسابقه اینستاگرامی انتخاب می شود

 • قرعه کشی کامنت اینستاگرام
 • قرعه کشی لایک اینستاگرام
 • قرعه کشی فالوورهای اینستاگرام
 • قرعه کشی استوری اینستاگرام

تیم اوجا سافت می تواند با بهره گیری از دانش برنامه نویسی و توسعه نرم افزار خود، برندگان را متناسب با قوانین مسابقه شما را استخراج کند. شما می توانید ایده های مسابقه اینستاگرامی خود را به تیم اوجا سافت اعلام نموده تا در اولین فرصت نرم افزار متناسب با ایده شما طراحی و پیاده سازی شود .  

نرم افزار قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت

تیم اوجا سافت در زمینه قرعه کشی کامنت و لایک ها و فالوورها ربات استخراج ،تولید کرده است که به سادگی و با دقت بالا با توجه به قوانینی که برای مسابقه خود قرار دادید اقدام به استخراج و سپس انتخاب برندگان مسابقه می کند. با توجه به اینکه یک گروه برنامه نویسی این محصول را پشتیبانی می کند، همچنین در توسعه این محصول از جدیدترین تکنولوژی ها
استفاده شده و تمام محدودیت های اینستاگرام در این زمینه لحاظ شده است لذا ، در سریعترین زمان نتیجه را به کاربر می دهد. در نرم افزار ارایه شده توسط تیم فنی اوجاسافت انواع روش های زیر پشتیبانی می گردد .

 • استخراج کامنت اینستاگرام ، comment
  • در این روش فایلی بابت دانلود کامنت های اینستاگرام در اکسل به شما تحویل داده خواهد شد .
 • استخراج لایک اینستاگرام ، like
  • در این روش فایلی بابت دانلود لایک های اینستاگرام در اکسل به شما تحویل داده خواهد شد.
 • استخراج فالوور پیج اینستاگرام ، follower
  • در این روش فایلی بابت دانلود فالوور های اینستاگرام در اکسل به شما تحویل داده خواهد شد.
 • پیاده سازی ایده های اختصاصی مربوط به خودتان
  • جهت پیاده سازی ایده اختصاصی خود برای برگزاری مسابقه ، با تیم پشتیبانی اوجاسافت مشورت بگیرید !

راه های ارتباطی برای ثبت سفارش:

برای ثبت سفارش استخراج لایک ، کامنت و فالوور مسابقه اینستاگرامی از روش های زیر اقدام فرمایید !

 1. برنامه قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت
 2. فرم ثبت سفارش در پایین صفحه
 3. پیج اینستاگرام گروه نرم افزاری اوجاسافت
 4. واتس آپ : 09380982461 ، 09357778697

سایت قرعه کشی آنلاین رایگان

شما می توانید از طریق سایت قرعه کشی آنلاین رایگان به سادگی و تنها با چند کلیک از خروجی اکسل تهیه شده، اقدام به انجام قرعه کشی مسابقه اینستاگرام خود کنند. برای انجا کار کافیست که لیست اسامی افراد واجد شرایط را کپی کنید و در قسمت لیست اسامی جایگذاری کنید و به تعداد برنده دکمه قرعه کشی را کلیک کنید تا هر بار یک برنده تصادفی یا رندوم مشخص گردد.

تعرفه استخراج کامنت و لایک مسابقه اینستاگرام

تعداد لایک یا کامنتمبلغ (تومان)
1 تا 100رایگان
100 تا 1,0006,000
1,001 تا 5,00015,000
5,001 تا 10,00035,000
10,001 تا 20,00045,000
20,001 تا 50,00065,000
50,001 70,00095,000
70,001 تا 100,000120,000
100,001 تا 150,000190,000
150,001 تا 200,000230,000
200,001 تا 400,000400,000
بالاتر از 400,001تماس بگیرید

برای اطلاع از پیاده سازی نرم افزار اختصاصی متناسب با ایده مسابقه اینستاگرامی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ساخت کلیپ از مراحل قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی

در صورت تمایل، انجام قرعه کشی را می توانید به تیم اوجا سافت بسپارید تا با یک گرافیک مناسب در قالب عکس یا ویدئو در اختیار شما قرار داده تا در پیج خود قرار دهید. شما می توانید نمونه کلیپ های آماده شده برای مشتریان عزیز را در پیج رسمی اینستاگرام گروه نرم افزاری اوجاسافت در قسمت هایلایت مسابقه مشاهده نمایید.

سوالات متداول

در این بخش می توانید سوالات متداول مربوط به انجام قرعه کشی اینستاگرام را مطالعه کنید. چنانچه پاسخ سوال خود را پیدا نکردید از طریق بخش تماس با ما می توانید از طریق واتساپ یا تماس با ما در ارتباط باشید.

نحوه انجام قرعه کشی اینستاگرام چگونه است؟

برای انجام قرعه کشی کافیست وارد بخش قرعه کشی اینستاگرام شده و درخواست خود را ثبت نمائید.

برنامه قرعه کشی اینستاگرام رایگان است؟

قرعه کشی اینستاگرام برای پست های زیر 100 کامنت یا لایک به صورت رایگان برگزار می شود. برای موارد بیشتر، مبلغ کمی دریافت می شود.

انجام قرعه کشی اینستاگرام چقدر زمان می برد؟

خروجی اکسل لایک و کامنت و… در کمتر از 20 دقیقه آماده می شود. و پس از آماده شدن از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا امکان انجام قرعه کشی با قوانین پیچیده (مثلا لایک چند پست آخر و فالو پیج و…) را دارد؟

با این برنامه قرعه کشی اینستاگرام اکثر قوانین مسابقه شما را انجام می دهد. و نیازی به ثبت چند درخواست برای موارد پیچیده تر نیست. امکانات سایت رو می تونید در برنامه قرعه کشی اینستاگرام ببینید.

آیا امکان دانلود فایل بیشترین تگ یا بیشترین کامنت وجود دارد؟

برای دریافت فایل اکسل بیشترین تگ در کافیست در صفحه ثبت درخواست قرعه کشی اینستاگرام گزینه مربوطه را با حالت انتخاب قرار دهید.

نحوه ی درخواست

برای انجام کار کافیست وارد صفحه برنامه قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت شوید و اقدام به انجام مسابقه با قوانین دلخواه خود کنید. یا فرم موجود در پایین صفحه را تکمیل کنید. کارشناسان در اسرع وقت سفارش شما را بررسی نموده و در کمترین زمان ممکن خروجی مورد نظر به شما تحویل خواهند داد . در صورت وجود هر گونه مشکل در ثبت در خواست خود می توانید ، با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

ورود به سایت قرعه کشی

  لطفا جهت مشاوره یا استخراج نتیجه مسابقه اینستاگرامی خود فرم زیر را تکمیل کنید.

  اشتراک گذاری پست:

  دیدگاه خود را ثبت کنید.

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  1. […] در مطلب مربوط به روش های برگزاری قرعه کشی مسابقه اینستاگرامی یک سری از سایت های رایگان را معرفی کرده بودیم. اما اکثر […]

  2. […] کشی اینستاگرام با اکسل یکی از متداولترین روش هایانجام قرعه کشی می باشد. در این روش برای انجام قرعه کشی و انتخاب برنده […]

  3. شیفته گفت:

   منابع این مطلب کجاست؟

   • admin گفت:

    اگه منظورتون در مورد سایت های معرفی شده هست، حاصل تجربه شخصی ما در استفاده از این سایت ها می باشد.